Za nami kolejny event organizowany przez niezawodny team! W miniony weekend po raz drugi z rzędu byliśmy gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w biegach przełajowych. Ponad 700 studentów i studentek rywalizowało w Parku Baden-Powella o medale AMP. Na medal spisała się także nasza ekipa organizacyjna, która włożyła mnóstwo serca, czasu i energii, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, a uczestnicy
Ponad 700 zawodniczek i zawodników reprezentujących 69 uczelni weźmie udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych, które już w sobotę zostaną rozegrane w Łodzi. Wśród nich są biegacze mający w swoim dorobku medale mistrzostw Polski czy starty międzynarodowe, a także tegoroczny olimpijczyk… w biatlonie. Uczestnicy tegorocznych AMP będą rywalizować na tej samej trasie co przed rokiem, usytuowanej w
Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że i w tym roku badmintoniści podczas turnieju półfinałowego AMP w strefie A spotkają się w Łodzi. Już w najbliższy weekend o awans do finału powalczy 20 zespołów. Mówisz AZS UMed Łódź – myślisz badminton. Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi po raz kolejny organizuje rozgrywki AMP w tej dyscyplinie, a tym razem
Rozpoczynamy sezon Akademickich Mistrzostw Polski 2026. W środę w Łodzi startuje półfinałowy turniej AMP futsalu mężczyzn w strefie B. O cztery miejsca premiowane awansem do finału powalczy dwanaście zespołów. W pierwszej tegorocznej imprezie AMP weźmie udział siedem drużyn z Warszawy, trzy z Łodzi i po jednej z Białegostoku i Olsztyna. Przed rokiem w strefie B triumfowała Wojskowa Akademia Techniczna
Widowiskowe układy w rytm dynamicznej muzyki, efektowne stroje, zacięta rywalizacja o medale – zapowiadają się kolejne emocjonujące Akademickie Mistrzostwa Polski w aerobiku sportowym. Już w najbliższy piątek i sobotę w łódzkiej Zatoce Sportu wystartuje 118 studentek i studentów, reprezentujących 19 uczelni. Po raz trzeci z rzędu organizatorem imprezy jest Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej. Będą to piąte i zarazem
Politechnika Łódzka okazała się mało gościnna dla rywali i dość niespodziewanie wygrała półfinałowy turniej Akademickich Mistrzostw Polski w unihokeju w strefie A. Awans do finału wywalczyło w Łodzi dziewięć zespołów. Łodzianie jak burza przeszli fazę grupową. Udział w turnieju rozpoczęli od efektownego zwycięstwa 19:0 z Akademią Nauk Stosowanych w Koninie. W kolejnych spotkaniach nie dali szans rywalom z UMK
Łódź nie zwalnia tempa i trzeci weekend z rzędu będzie gościć uczestników Akademickich Mistrzostw Polski. Tym razem w „Zatoce Sportu” o awans do finałowego turnieju powalczą unihokeiści. Choć unihokej jest od lat bliski sercu Politechniki Łódzkiej, to AZS PŁ po raz pierwszy zorganizuje turniej AMP w tej dyscyplinie. Areną zmagań będzie hala Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego Politechniki Łódzkiej, czyli popularnej
Emocje po organizowanych przez nas Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych już opadły, ale my z przyjemnością wracamy wspomnieniami do ostatniej soboty marca. Niemal 700 studentów, reprezentujących 70 uczelni z całego kraju, rywalizacja w pięciu biegach, 25 kompletów wręczonych medali i 30 pucharów, dwie nagrody memoriałowe, ponad 40 ceremonii dekoracji – działo się w Parku Baden-Powella! A to wszystko
Ponad 700 studentów reprezentujących 70 uczelni zgłosiło się do udziału w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych. W sobotę 29 marca biegacze będą rywalizować w Parku Baden-Powella w Łodzi. Tradycyjnie najliczniej obsadzone są biegi na krótszych dystansach. Na 3 km wystartuje 211 zawodniczek, a na 4,5 km – 213 zawodników. O medale na 6 km powalczy 114 studentek, z