ŁÓDZKIE IGRZYSKA STUDENTÓW I ROKU

2

Jesteś pierwszy raz na pierwszym roku studiów? Łódzkie Igrzyska Studentów Pierwszego Roku to rozgrywki skierowane właśnie do Ciebie! Ta impreza to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w rywalizacji sportowej z rówieśnikami, poznania nowych ludzi i oczywiście – świetnej zabawy!

Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy są po raz pierwszy na pierwszym roku do wzięcia udziału w Łódzkich Igrzyskach Studentów Pierwszego Roku. Zawody odbędą się w siedmiu dyscyplinach – biegach przełajowych, tenisie stołowym, pływaniu, futsalu mężczyzn, siatkówce i koszykówce. 

Zapraszamy Was na imprezy w ramach ŁISPR:

  • Biegi przełajowe – 19 listopada 2023, godz. 10:00, Park 3 Maja
  • Pływanie – 13 listopada 2023, godz. 18:00, CWFiS UŁ, ul. Styrska 20/24
  • Tenis stołowy – 07 listopada 2023, godz. 17:00, Wydział Chemii UŁ, ul. Tamka 12
 

Każdy może wziąć udział w dowolnej liczbie dyscyplin. Zgłoszenia do dyscyplin indywidualnych przyjmowane są na miejscu w dniu rozgrywania zawodów. 

W przypadku dyscyplin drużynowych prosimy o kontakt z trenerami sekcji na uczelni lub z Klubami Uczelnianymi AZS.

Najlepsi zawodnicy z poszczególnych dyscyplin mają możliwość wyjazdu na Ogólnopolski Finał Igrzysk Studentów Pierwszego Roku, który tym roku odbędzie się w Lublinie w terminie 1-3 grudnia 2023 r. Koszty wyjazdu na finałowe zawody całkowicie pokrywa AZS Łódź! 

W przypadku chęci wzięcia udziału w zawodach prosimy o kontakt do koordynatora rozgrywek – Kingi Sałaty– kinga.salata@azs.pl lub 507-024-746.