Jesteś pierwszy raz na pierwszym roku studiów? Łódzkie Igrzyska Studentów Pierwszego Roku to rozgrywki skierowane właśnie do Ciebie! Ta impreza to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w rywalizacji sportowej z rówieśnikami, poznania nowych ludzi i oczywiście – świetnej zabawy!

Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy są po raz pierwszy na pierwszym roku do wzięcia udziału w Łódzkich Igrzyskach Studentów Pierwszego Roku. Zawody odbędą się w siedmiu dyscyplinach – biegach przełajowych, tenisie stołowym, pływaniu, ergometrze wioślarskim, futsalu mężczyzn, siatkówce i koszykówce. Pierwsze zawody – już 6 listopada!

Zapraszamy Was na imprezy w ramach ŁISPR:

 

Każdy może wziąć udział w dowolnej liczbie dyscyplin. Zgłoszenia do dyscyplin indywidualnych przyjmowane są na miejscu w dniu rozgrywania zawodów. W przypadku dyscyplin drużynowych prosimy o kontakt z trenerami sekcji na uczelni lub z Klubami Uczelnianymi AZS.

Najlepsi zawodnicy z poszczególnych dyscyplin mają możliwość wyjazdu na Ogólnopolski Finał Igrzysk Studentów Pierwszego Roku, który tym roku odbędzie się w Lublinie w terminie 3-5 grudnia 2021 r. Koszty wyjazdu na finałowe zawody całkowicie pokrywa AZS Łódź! W przypadku chęci wzięcia udziału w zawodach prosimy o kontakt – igrzyska@azs.lodz.pl lub 507-024-746.