Po raz pierwszy w Łodzi odbyła się Akademia Liderów AZS, którą mieliśmy przyjemność współtworzyć z Akademickim Związkiem Sportowym we współpracy z Politechniką Łódzką i AZS Politechniki Łódzkiej. To były intensywne i inspirujące cztery dni! W Akademii wzięli udział działacze z łódzkich klubów – AZS Uniwersytetu Łódzkiego, AZS Politechniki Łódzkiej, AZS AHE Łódź i AZS ANSB Skierniewice. Łódzcy azetesiacy stanowili