Nasi młodzi lekkoatleci z Pucharami Marszałek Województwa Łódzkiego Joanny Skrzydlewskiej! Na mityngu Orlen Cup Łódź, który odbył się 25 stycznia w łódzkiej Atlas Arenie reprezentanci AZS Łódź, Patrycja Florczak i Aleksander Frydrysiak okazali się najlepsi w biegach na 60 m do lat 16. Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i trenera Daniela Bródki. Fot. Tomasz Kasjaniuk/PZLA