Indywidualnym debiutem na mistrzostwach świata w Tokio zakończył dziś bardzo udany sezon Maksymilian Szwed. Nasz reprezentant osiągnął rezultat 45,67 s i zajął w swojej serii ósme miejsce. To był świetny rok dla naszego czterystumetrowca: Srebrny medal HME na 400 m Srebrny medal ME do lat 23 na 400 m Drużynowe wicemistrzostwo Europy Złoty medal Uniwersjady w sztafecie 4×400 m