Kamil Majchrzak idzie po swoje, kolejny tytuł i kolejne zawody są jego!
Nasza juniorka w biegu przez płotki odnosi kolejne sukcesy.
Nasza zawodniczka wieńczy sukcesy AZS Łódź na Mistrzostwach Polski w Poznaniu.
Nasz zawodnik Kajetan Duszyński pokazał, że jest zwycięzcą i zdobył złoto!
Agnieszka do swojej kolekcji zdobyła brązowy medal w trójskoku na Mistrzostwach Polski.
Nasze zawodniczki z Mistrzostw Polski U18 w Tenisie w Stalowej woli przywiozły trzy medale.
Z letniej edycji MP w Poznaniu nasi skoczkowie do wody przywieźli zarówno medale, jak minimum na ME.
Anna Jagiełło i Leszek Piąstka kolejny raz ze złotymi medalami.
Sztafety juniorów młodszych zdominowały najwyższy stopień podium.