Organizacja tegorocznego Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Studentów Pierwszego Roku nie byłaby możliwa bez nieocenionego wsparcia naszych partnerów! Serdecznie dziękujemy AZS Akademicki Związek Sportowy, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Województwu Łódzkiemu Łódzkie dla Ciebie, Miastu Łódź i łódzkim uczelniom – Politechnika Łódzka, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Medyczny w Łodzi i Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.Ogromne słowa uznania kierujemy także do naszych klubów uczelnianych AZS
W miniony weekend po raz pierwszy w historii mieliśmy przyjemność być gospodarzem Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Studentów Pierwszego Roku. Miesiące przygotowań, siedem dyscyplin, siedem obiektów sportowych, trzy dni intensywnej pracy, ponad 50 osób w teamie organizacyjnym – nie było łatwo, ale na pewno było warto. Drodzy członkowie różowej drużyny, ta impreza nie mogłaby się odbyć bez Was – Waszego zaangażowania,
Za nami XVI Ogólnopolski Finał Igrzysk Studentów Pierwszego Roku, który mieliśmy przyjemność zorganizować po raz pierwszy w historii. Podczas dwudniowej rywalizacji łódzcy studenci nie zawiedli i mogli cieszyć się ze swoich pierwszych medali w sporcie akademickim. W biegach przełajowych kobiet bezkonkurencyjna była Zuzanna Wiernicka (Uniwersytet Łódzki). AZS Łódź triumfował w klasyfikacji generalnej kobiet w biegach przełajowych. W zawodach pływackich
Reprezentacja Łodzi po raz dziesiąty wzięła udział w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Studentów Pierwszego Roku! Zawodnicy z Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Politechniki Łódzkiej z sukcesami rywalizowali w miniony weekend w Katowicach Złoty medal zdobył student Uniwersytetu Łódzkiego, Kuba Kwapiś, który triumfował w turnieju tenisa stołowego. Jego dobry wynik pozwolił AZS Łódź zająć trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej