Polska sztafeta mieszana 4×400 m z naszym Kajetanem w składzie zdobyła brązowy medal halowych mistrzostw świata w Toruniu. Kajetan Duszyński, Anna Gryc, Marcin Karolewski oraz Justyna Święty-Ersetic przybiegli na metę na czwartym miejscu, ale po dyskwalifikacji reprezentacji Jamajki zdobyli brązowy medal z czasem 3:17.44. Ogromne gratulacje dla naszego zawodnika, trenera Marka Rożeja i całego zespołu! Udany debiut w imprezie