Miniona kadencja była burzliwa dla władz AZS Uniwersytetu Łódzkiego, ale jednocześnie udana pod względem sportowym. Nadszedł czas na stabilizację. Podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego stery w klubie przejęła kol. Paulina Piera. Przez ostatnie dwa lata funkcję prezesa KU AZS UŁ pełniły aż trzy działaczki. Następujące zmiany organizacyjne nie przeszkodziły na szczęście klubowi w organizacji wydarzeń i zapewnieniu studentkom i studentom