Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że i w tym roku badmintoniści podczas turnieju półfinałowego AMP w strefie A spotkają się w Łodzi. Już w najbliższy weekend o awans do finału powalczy 20 zespołów. Mówisz AZS UMed Łódź – myślisz badminton. Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi po raz kolejny organizuje rozgrywki AMP w tej dyscyplinie, a tym razem
Już w najbliższy weekend półfinałowy turniej badmintona Akademickich Mistrzostw Polski w strefie A zainauguruje imprezy cyklu AMP w Łodzi. Gospodarzem zawodów jest, jak na badmintona przystało, Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Turniej zostanie rozegrany na dobrze znanej specjalistom tej dyscypliny hali sportowej Centrum Sportu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. 6 sierpnia, która regularnie gości między innymi mecze
Już w najbliższy weekend Łódź będzie stolicą badmintona w studenckim wydaniu. Szesnaście zespołów zmierzy się w turnieju finałowym Akademickich Mistrzostw Polski, który po trzyletniej przerwie zorganizuje AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. – Bardzo się cieszymy, że możemy gościć uczestników Akademickich Mistrzostw Polski w badmintonie, tym bardziej że areną zmagań będzie nowo wyremontowana hala Centrum Sportu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi