Ruszają Łódzkie Igrzyska Studentów Pierwszego Roku!

W listopadzie rozpocznie się kolejna edycja Łódzkich Igrzysk Studentów Pierwszego Roku! Impreza ta, która zostanie rozegrana w Łodzi już po raz ósmy, to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w jedynych zawodach, w których można wystartować tylko raz w studenckiej karierze!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, którzy są na pierwszym roku studiów po raz pierwszy do uczestnictwa w tegorocznej edycji. Zawody zostaną rozegrane w siedmiu dyscyplinach – biegach przełajowych, tenisie stołowy, pływaniu, ergometrze wioślarskim, futsalu, siatkówce i koszykówce. Każdy może wziąć udział w dowolnej liczbie dyscyplin. Zgłoszenia do dyscyplin indywidualnych przyjmowane są na miejscu w dniu rozgrywania zawodów. W przypadku dyscyplin drużynowych prosimy o kontakt z trenerami sekcji na uczelni.

Najlepsi zawodnicy z poszczególnych dyscyplin mają możliwość wyjazdu na Ogólnopolski Finał Igrzysk Studentów Pierwszego Roku, który tym roku odbędzie się w Wilkasach w terminie 4-6 grudnia 2020 roku. Koszty wyjazdu na finałowe zawody całkowicie pokrywa AZS Łódź!

Szczegółowe informacje o zawodach w poszczególnych dyscyplinach są dostępne na stronie: http://azs.lodz.pl/igrzyska/