Orlen Cup 2019 z udziałem zawodniczek AZS Łódź!

Już w najbliższy poniedziałek, 4 lutego w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się mityng Orlen Cup, w którym udział wezmą lekkoatletki AZS Łódź!

W dzisiejszym spotkaniu z mediami uczestniczyła nasza płotkarka Julia Rządzińska. Jak zapowiedziała podopieczna trener Henryki Blausz – Chciałabym ustanowić nowy rekord życiowy, albo przynajmniej uzyskać najlepszy wynik w tym sezonie. Przypomnijmy – Julia jest aktualną halową mistrzynią Polski na dystansie 60 m przez płotki. W ubiegłym roku zwyciężając w Toruniu osiągnęła wynik 8,31 s. Trzymamy kciuki za udany start w Łodzi!

A wszystkich pasjonatów „Królowej Sportu” i nie tylko oczywiście serdecznie zapraszamy na mityng!

Warto dodać, że nasi lekkoatleci rozpoczęli sezon halowy dwa tygodnie temu i z każdym startem radzą sobie coraz lepiej! Rozpędzają się płotkarki AZS Łódź – w czołowej „10” w polskich tabelach sezonu 2019 na 60 m przez płotki znajdują się obecnie Marta Nawrocka, Julia Rządzińska i Katarzyna Flis. W minioną niedzielę Marta zwyciężyła w zawodach w Toruniu z nowym rekordem życiowym – 8,47 s. W sobotę w Łodzi w mityngu RKS i ŁOZLA triumfowała Julia Rządzińska z najlepszym wynikiem w sezonie – 8,68 s.

Julka Orlen Cup 2019