Nasi pływacy jadą do Rio!

Dziś w siedzibie naszego klubu odbyło się spotkanie bohaterów ostatnich dni z łódzkimi mediami. W konferencji wzięli udział medaliści Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu – zdobywcy kwalifikacji olimpijskiej do Rio de Janeiro Aleksandra Urbańczyk i Filip Wypych, świeżo upieczony Mistrz Polski Seniorów Maksymilian Zgierski oraz ich trenerzy Bartosz Olejarczyk i Marcin Babuchowski. Prezes AZS Łódź Lech Leszczyński pogratulował zawodnikom i trenerom sukcesów, przyznając, że właśnie dla takich chwil warto być i działać w AZS. Wzruszenia nie kryła też Ola, która opowiadała o wielkiej uldze, jaką odczuła po wywalczeniu kwalifikacji na Igrzyska. Sukcesy pływaków AZS UŁ PŁ Łódź nie byłyby oczywiście możliwe bez wsparcia Urzędu Miasta Łodzi, Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej.

Naszym zawodnikom i trenerom jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Oby tak dalej!