Polska sztafeta mieszana 4×400 m z naszym Kajetanem w składzie zdobyła brązowy medal halowych mistrzostw świata w Toruniu. Kajetan Duszyński, Anna Gryc, Marcin Karolewski oraz Justyna Święty-Ersetic przybiegli na metę na czwartym miejscu, ale po dyskwalifikacji reprezentacji Jamajki zdobyli brązowy medal z czasem 3:17.44. Ogromne gratulacje dla naszego zawodnika, trenera Marka Rożeja i całego zespołu!

Udany debiut w imprezie tej rangi odnotował Wiktor Wróbel. Nasz zawodnik pobiegł na drugiej zmianie w eliminacjach sztafety 4×400 m mężczyzn, uzyskując wynik na poziomie swoich rezultatów z tego sezonu. Polskiej sztafecie zabrakło ponad pół sekundy do awansu do finału i została sklasyfikowana na siódmym miejscu. Brązowy medalista halowych mistrzostw Polski na 400 m może być jednak zadowolony ze swojego debiutu. Gratulacje dla Wiktora i jego trenera Krzysztofa Węglarskiego!
Do zobaczenia w sezonie letnim!
Fot. Łukasz Szeląg



