AZS Łódź ponownie na pływalni

Sekcja pływania AZS Łódź powróciła do rywalizacji. W miniony weekend nasza 7-osobowa ekipa zrobiła swoją robotę i zostawiła kawał serca w wodzie podczas zawodów Grand Prix w Łodzi. Na trybunach nie mogło zabraknąć również naszego Prezesa, który był na miejscu, by wspierać i dopingować całą drużynę.

Julia Wachowiec – bardzo udane zawody, równe starty i wyraźny progres na każdym dystansie.

Olivier Urbaniak – pewne i stabilne pływanie na grzbiecie, dobre punkty i wysoka jakość startów.

Piotr Piątkiewicz – mocne występy na motylku, szczególnie na 200, gdzie pokazał naprawdę wysoki poziom.

Konrad Ciesielski – solidne i równe starty oraz dobra wszechstronność, zarówno sprinty, jak i 200 dowolnym na plus.

Dawid Kaczmarek – szybkie 50 i bardzo dobre 100 dowolnym. Widać kontrolę oraz dobre czucie wody.

Bartosz Walkowski – dobry sprint i mocne 50 motylkiem, widać rozwój oraz coraz większą pewność.

Miłosz Wetland – długie dystanse na solidnym poziomie, szczególnie 1500 – równo i wytrzymale.

Nasi zawodnicy budują formę na najważniejsze zawody. Mistrzostwa Polski w pływaniu w Olsztynie już za tydzień!